poniedziałek, 15 września 2014

strach ma wielkie oczy.

Dwa dni temu postanowiłam zacząć wszystko od początku. Zmianę koloru włosów można potraktować jako skromne preludium. 

Ja - urodzona blondynka - przez całe lata marzyłam o zdecydowanym kolorze na włosach. Moja Mama dała mi wyraźne pozwolenie na farbowanie dopiero po maturze. I co zrobiłam po maturze? Przefarbowałam włosy na czerwono po to tylko, że samej sobie udowodnić, że mam jaja. No i miałam. Wychodząc z wnioskami dalej posunęłam się do przekonania samej siebie, że marzy mi się ciemny brąz po to tylko, aby osiągnąwszy ciemny brąz stwierdzić, że jest za mało ciemny i potrzebny mi ciemniejszy. Okazało się jednak, że ciemniejszy jest już tylko czarny. Zachwycona swoimi czarnymi włosami istniałam sobie ostatnie trzy lata, aż postanowiłam... dokładnie w piątek - że pora powrócić do korzeni, a nawet pójść dalej! 

Marzy mi się teraz jasny, jasny, jaaaasny blond. Nie mam zielonego pojęcia jak z jednej skrajności przejść w drugą, ile to będzie trwało i kosztowało nerwów i strachu, ale mając najwspanialszą fryzjerkę w Lublinie, która zna mnie prawie piętnaście lat, niczego się nie boję! 


A tę piosenkę lubię!:)

4 komentarze:

 1. nie szkoda ci tak niszczyc włosów?

  OdpowiedzUsuń
 2. Niszczeniem byłoby domowe farbowanie i zdejmowanie koloru:) robienie tego u profesjonalisty nie przyniosło mi szkody, niedawno byłam nawet u dermatologa, żeby spojrzał na mnie gruntownie i ocenił stan włosów na bardzo dobry:)

  OdpowiedzUsuń
 3. z zdjęć zawsze kojarzę Cię w czarnych włosach i jestem bardzo ciekawa jak wyglądasz w blondzie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zdradz, ktora to fryzjerka :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję, że wpadłeś. Mam nadzieję, że odwiedzisz mnie ponownie:)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...